Specjalista Sprzedaży i Obsługi Klienta – rynek chorwacki

Decora S.A.

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 06 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klientów dedykowanego rynku / klientów sklepu internetowego

  • komunikacja z klientami (telefoniczna, mailowa, poprzez inne komunikatory)

  • obsługa zamówień w systemie operacyjnym

  • realizacja planów sprzedaży

  • terminowość wykonania działań operacyjnych dotyczących projektów sprzedażowych

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z zagranicznymi partnerami handlowymi

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi

Nasze wymagania

  • znajomości języka chorwackiego min. B2/C1

  • bardzo dobrej obsługi komputera w zakresie MS Office (szczególnie Excel)

  • znajomości specyfiki pracy lub doświadczenie w obszarze customer service/ call center/ sklep internetowy

  • doświadczenia w pracy z programem SAP - jest to niewątpliwy atut

  • nastawienia na realizację celów

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • znajomość języka czeskiego będzie niewątpliwym atutem

  • języka angielskiego (mile widziana)

To oferujemy

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • kartę Multisport

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i targach

  • konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin

  • dofinansowanie choinkowe

  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników

  • bezpłatny parking dla zmotoryzowanych

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje