Specjalista Sprzedaży – Infolinia Przychodząca

  • Wysogotowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • A, Wierzbowa 84, 62-081 Wysogotowo, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • 16.08.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 30.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MY WOLIMY NA CO DZIEŃ
    PRACOWAĆ W DOSKONAŁEJ
    ATMOSFERZE, A TY?

    Poszukiwany

    SPECJALISTA SPRZEDAŻY– INFOLINIA PRZYCHODZĄCA

    Miejsce pracy: Poznań, Wysogotowo (pow. poznański) (okolice)

    Poznaj swoje zadania:

    • pogaduchy z klientami :)
    • doradzanie dzwoniącym klientom w doborze najlepszej oferty
    • udzielanie informacji na temat warunków umowy i firmy INEA
    • sprzedaż usług najbardziej rozpoznawalnej w Wielkopolskie marki INEA

    Spełniasz poniższe? Super, ślij CV!

    • łatwość w nawiązywaniu kontaktu telefonicznego
    • doświadczenie w prowadzeniu rozmów przez telefon
    • umiejętności prowadzenia negocjacji
    • gotowość do pracy dwuzmianowej (poranna zmiana: 9:00 – 17:00, popołudniowa 12:00 – 20:00 oraz sobota 9:00 – 17:00)
    NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW

    Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

    • gwarantowaną podstawę i prowizje bez limitu co daje Tobie ok 5000 zł brutto miesięcznie J
    • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym
    • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym – przystanek 5 minut od Stadionu Miejskiego
    • szkolenia „na start” plus szkolenia rozwojowe na każdym etapie współpracy
    • przypisanego mentora, który pokaże Ci jak skutecznie sprzedawać
    • bony świąteczne
    • prywatna opieka medyczna
    • karta Multisport i kafeteria myBenefit
    • dowolną formę współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca na zasadach firma - firma)

    Benefity, na które możesz liczyć:

    • stały
      rozwój
    • rekrutacje wewnętrzne
    • strefa odpoczynku
    • karta Multisport
    • opieka medyczna
    • niezbędne narzędzia

    Zobacz, jak przebiega rekrutacja:

    • Daj sobie szansę
      i wyślij do nas CV
    • Zainteresowałeś nas?
      Zaprosimy Cię na spotkanie
    • Poznajmy się!
      Spotkasz się z HR i przyszłym szefem
    • Oddzwonimy do Ciebie z pełną informacją zwrotną
    • Witamy w INEA!
      Właśnie dołaczyłeś do zespołu
      Dobrych Ludzi od Internetu

    Łatwo do nas dotrzesz, ponieważ:

    • INEA PARK mieści się w Wysogotowie tuż przy granicy z Poznaniem
    • samochodem to tylko 15 minut od Stadionu Miejskiego lub Ogrodów
    • przygotowaliśmy bezpłatny autobus pracowniczy
    • przystanek dla komunikacji miejskiej linii 803 jest tuż pod siedzibą INEA