Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Sprzedaży

NIE PŁACĘ ZA PRĄD sp. z o.o.O firmie

6 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • przestrzeganie regulaminu pracy firmy
  • wykonywanie połączeń telefonicznych według określonego skryptu
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego spółki
  • uczestniczenie na spotkaniach sprzedażowych z Dyrektorem Handlowym
  • utrzymywanie kontaktu z klientami

Gdzie i jak będę pracować?

  • w miejscu dostosowanym do Twoich potrzeb
  • w elastycznych godzinach
  • w stałej, bezpośredniej współpracy z projektantem i dyrektorem
  • mając do dyspozycji nowe auto firmowe i kartę flotową

Dlaczego my?

  • miesięczne wynagrodzenie od 6000 do 14000 zł netto
  • pracujemy w dużej grupie kapitałowej Idea Holding
  • mamy 10 lat doświadczenia w branży energetycznej
  • jako grupa pozyskaliśmy już ponad 20 000 klientów

A co nasi Specjaliści sobie chwalą najczęściej?

  • realny wpływ na poziom dochodów
  • sprzedaż produktu zmieniającego świat na lepsze
  • rodzinny klimat panujący w całej firmie
  • zarząd poniżej 35 roku życia i mimo młodego wieku pracujący ze sobą od wielu lat
  • liczne pomysły na wspólne spędzanie czasu (bilard, squash, tenis)

Brzmi ciekawie?

Super! Wyślij nam swoją aplikację. W ciągu 2-ch dni roboczych zadzwoni do Ciebie nasz Dyrektor Handlowy odpowiedzialny za Twoje miasto i w krótkiej rozmowie zdradzi więcej szczegółów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne