Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista sprzedaży nieruchomości

ANTRANS INVEST sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów

  • Przygotowania ofert handlowych i koordynacji działań marketingowych;

  • Kompleksowej obsługi klienta w procesie transakcyjnymi;

  • Dbałości o wizerunek firmy oraz trwałe relacje z klientami;

Nasze wymagania

  • Chęci nawiązania współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą;

  • Doświadczenia w obsłudze klienta na rynku nieruchomości

  • Znajomość ustawy deweloperskiej , zagadnień technicznych oraz prawnych niezbędnych w procesie sprzedaży nieruchomości

  • Wykształcenia minimum średniego,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Własny samochód.

To oferujemy

  • Najwyższe wynagrodzenia na rynku podstawa plus prowizja;

  • Stabilną firmą z tradycjami od 27 lat;

  • Silne wsparcie marketingowe;

  • Stałe wsparcie osób z doświadczeniem;;

  • Przyjazną, niekorporacyjną kulturę pracy.

  • Możliwość awansu oraz rozwoju osobistego;

  • Możliwość dodatkowych szkoleń poszerzających wiedzę z technik sprzedaży

ANTRANS INVEST sp. z o.o.

Jesteśmy prężnie działającą firmą deweloperską specjalizującą się w realizacji inwestycji mieszkaniowych. W portfelu spółki znajdują tereny zlokalizowane w atrakcyjnych lokalizacjach zarówno na Śląsku, jak i w Małopolsce. Obecnie przygotowywane są inwestycje m.in. w Jaworznie, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu oraz Krzeszowicach.

Przewiń do profilu firmy