Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Sprzedaży Projektowej

BMI Icopal Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
INŻYNIER SPRZEDAŻY PROJEKTOWEJNumer ref.: miejsce pracy: zdalnie

KOGO SZUKAMY

W związku z rozbudową Działu Inżynierii Projektowej poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty Sprzedaży Projektowej. Dział PST zajmuje się kompleksową sprzedażą i doradztwem dla klientów w obszarze inwestycji budowlanych.  Jest to samodzielne stanowisko raportujące do Dyrektora Działu Sprzedaży Projektowej, odpowiedzialne za realizację sprzedaży w podległym regionie. Szukamy osób z różnych regionów Polski.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Współpraca z firmami specjalistycznymi wykonującymi hydro izolacje
  • Obsługa Biur Projektowych i Generalnych Wykonawców
  • Współpraca i obsługa klientów instytucjonalnych, inwestorów i użytkowników
  • Stałe monitorowanie rynku pod kątem konkurencji, przetargów, inwestycji
  • Pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy
  • Aktywny udział w tworzeniu nowych technologii

JEŚLI POSIADASZ

  • Wykształcenie wyższe technicznego, preferowane budowlane lub civil engineering
  • Kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych na rynku wykonawczym
  • Umiejętność samodzielnego realizowania projektów
  • Bardzo dobre umiejętności sprzedaży i negocjacji z klientami
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć do dzielenia się wiedzą
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do częstych podróży służbowych w obrębie podległego obszaru

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

OFERUJEMY:

  • Narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Ciekawą ofertę socjalną
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Szkolenia i inne działania rozwojowe

Ogłoszenie archiwalne