Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista sprzedaży samochodów dostawczych

NEXTEAM Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

NEXTEAM sp. z o.o. Warszawski rodzinny dealer marki Opel poszukuje kandydata do pracy na stanowisko Specjalista sprzedaży samochodów dostawczych

Opis stanowiska

  • Aktywne prowadzenie sprzedaży samochodów dostawczych
  • Aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów detalicznych oraz firmowych.
  • Realizacja powierzonych celów ilościowych oraz jakościowych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz współpraca z wykonawcami zabudów.
  • Przygotowanie ofert handlowych w oparciu o diagnozę potrzeb klientów.

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w sprzedaży samochodów dostawczych.
  • Dobrej znajomości branży motoryzacyjnej, zaangażowania,podejmowania inicjatywy.
  • Dobrej znajomości produktów finansowych (leasing,kredyt).
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, istniejącej już ponad 24 lat.
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy.
  • Wynagrodzenia związane z realizacją wyników sprzedażowych.
  • Profesjonalne szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy
  • Pakiet usług medycznych Enel-Med.
  • Kartę Multi sport.
  • Wynagrodzenie uzależnione od realizacji planów sprzedażowych i jakościowych.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne