Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista sprzedaży - Serwisant

SPORTLAND sklep i serwis rowerowo - narciarskiO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

      Jesteśmy znaną w Trójmieście  firmą handlowo-usługową z wieloletnim stażem w  branży sprzętu sportowego. Od ponad 20 lat prowadzimy z pasją i zaangażowaniem specjalistyczny sklep i serwis rowerowo-narciarski SPORTLAND - adresowany do wymagających klientów.

      Latem oferujemy wysokiej jakości  rowery, części i akcesoria rowerowe, zimą najlepszy na rynku sprzęt i akcesoria narciarskie. Naszą specjalnością jest nowocześnie wyposażony i kompleksowy serwis sprzętu narciarskiego i rowerowego. Korzystając z wiedzy i doświadczenia profesjonalnej kadry doradzamy oraz świadczymy usługi serwisowe  na możliwie najwyższym  poziomie.

Poszukujemy zdolnej, ambitnej i zaangażowanej osoby pasjonującej się rowerami i nie tylko na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • Bezpośrednia obsługa klientów sklepu i serwisu /doradztwo, sprzedaż/
  • Przyjmowanie i wydawanie powierzonego do serwisu sprzętu
  • Pomoc w serwisowaniu przyjętego do naprawy sprzętu
  • Zamawianie, przyjmowanie, wprowadzanie do ewidencji i ekspozycja towarów handlowych
  • Obsługa zamówień indywidualnych , tworzenie ofert handlowych
  • Dbałość o porządek i właściwą organizację pracy sklepu i serwisu

Niezbędne wymagania:

  • Zainteresowania, umiejętności oraz praktyczna wiedza na temat rowerów.
  • Uzdolnienia  techniczne, zdolności manualne /znajomość mechaniki rowerowej w stopniu podstawowym/
  • Zdolność łatwej komunikacji i pracy w zespole
  • Kreatywność i dobra organizacja pracy własnej
  • Pozytywny stosunek do ludzi i świata, osobista motywacja do pracy
  • Odpowiedzialność, wysoka kultura osobista

W zamian oferujemy :

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i wyników pracy
  • Indywidualny rozwój poprzez stałe doszkalanie i podwyższanie specjalistycznej wiedzy i kwalifikacji
  • Interesującą pracę w małym zgranym zespole profesjonalistów
  • Zniżki pracownicze na towary sprzedawane w sklepie

Ogłoszenie archiwalne