Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Sprzedaży

NIE PŁACĘ ZA PRĄD sp. z o.o.

6 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • przestrzeganie regulaminu pracy firmy

  • wykonywanie połączeń telefonicznych według określonego skryptu

  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego spółki

  • uczestniczenie na spotkaniach sprzedażowych z Dyrektorem Handlowym

  • utrzymywanie kontaktu z klientami

Nasze wymagania

  • otwartość

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • punktualność

Mile widziane

  • znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • miesięczne wynagrodzenie od 6000 do 14000 zł netto

  • pracujemy w dużej grupie kapitałowej Idea Holding

  • mamy 10 lat doświadczenia w branży energetycznej

  • jako grupa pozyskaliśmy już ponad 20 000 klientów

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Gdzie i jak będę pracować?

  • w miejscu dostosowanym do Twoich potrzeb

  • w elastycznych godzinach

  • w stałej, bezpośredniej współpracy z projektantem i dyrektorem

  • mając do dyspozycji nowe auto firmowe i kartę flotową

A co nasi Specjaliści sobie chwalą najczęściej?

  • realny wpływ na poziom dochodów

  • sprzedaż produktu zmieniającego świat na lepsze

  • rodzinny klimat panujący w całej firmie

  • zarząd poniżej 35 roku życia i mimo młodego wieku pracujący ze sobą od wielu lat

  • liczne pomysły na wspólne spędzanie czasu (bilard, squash, tenis)

Brzmi ciekawie?

Super! Wyślij nam swoją aplikację. W ciągu 2-ch dni roboczych zadzwoni do Ciebie nasz Dyrektor Handlowy odpowiedzialny za Twoje miasto i w krótkiej rozmowie zdradzi więcej szczegółów.