Oferta pracy

Specjalista Sprzedaży Systemów Informatycznych

Elliteq Sp. z o.o.O firmie

Elliteq Sp. z o.o.

Gallusa 12

Katowice

Tworzymy i dostarczamy nowoczesne i wszechstronne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój naszych Klientów.
Specjalizujemy się w systemach wspomagających zarządzanie firmą, automatyzujących procesy biznesowe oraz w systemach bezpiecznej archiwizacji danych i dokumentów.
Dzięki zaawansowanej optymalizacji ograniczyliśmy czas i koszty wielu codziennych działań.
Z sukcesem zautomatyzowaliśmy kluczowe procesy w kilkudziesięciu firmach.
- prowadzimy analizy wymagań biznesowych Klientów wprowadzający obiegi dokumentów
- doradzamy działania optymalizacyjne w obszarze obiegów dokumentów
- wdrażamy rozwiązania workflow i je utrzymujemy
- rozwijamy instalacje Klientów rozbudowując je o kolejne zastosowania

Oczekujemy, że dołączy do nas Profesjonalista, od którego wymagać będziemy:

  • Kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem popartego referencjami
  • Potwierdzonych sukcesów w samodzielnie inicjowanej sprzedaży projektów informatycznych
  • Praktycznej umiejętności kontraktowania projektów o dużej wartości
  • Kompetencji w doradzaniu optymalizacji i rozwiązań organizacyjnych
  • Znajomości branży IT, a szczególnie rynku systemów ECM, BPM, Workflow

Osobom spełniającym powyższe wymagania oferujemy:

  • Wynagrodzenie prowizyjne za zrealizowany target sprzedaży sięgające 8000 PLN i więcej
  • Niezbędne narzędzia pracy samodzielnego sprzedawcy – samochód, laptop
  • Pracę z produktem spełniającym wymagania najbardziej wymagających Klientów
  • Każdą formę współpracy

  • Umowa
    o pracę
  • Umowa współpracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Gallusa 12 Katowice

Od Kandydata oczekujemy:

  • Kreatywności, rzetelności i odpowiedzialności – za podjęte zadania
  • Pozytywnej determinacji i zorientowania na cele – ze świadomością co chcemy osiągnąć
  • Samodzielności i samodyscypliny - w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomości języka angielskiego

 Główne obowiązki:

Realizowanie planów sprzedaży
Pozyskiwanie nowych klientów / opieka nad pozyskanymi
Prezentacje i tworzenie ofert

Przygotowanie umówi i koordynacja realizacji
Monitorowanie i analiza rynku konkurencji

Raportowanie

Na co możesz liczyć oprócz pracy pełnej wyzwań:

Twój rozwój

  • Międzynarodowe projekty
  • Dostęp
    do najnowszych technologii
  • Szkolenia
  • Rozwój
    zawodowy

Twoje zdrowie

  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Benefity
  • Imprezy integracyjne
  • Fundowane
    posiłki

Warunki pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Laptop
  • Komórka
  • Samochód służbowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy