Specjalista Sprzedaży w branży Odnawialnej Energii

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 3500–6500 zł brutto / mies.
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • 09.08.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 08.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EkoFachowcy Sp. z o.o.

    Ekofachowcy.pl to "Allegro" dla Odnawialnych Źródeł Energii.

    Odnawialne Źródła Energii to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie.

    Pomóż nam oszczędzać czas, pieniądze i środowisko!

    Miejsce pracy: Warszawa

     Jakie będą Twoje zadania?

    • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami;
    • Odpowiedz na pytania klientów i doradztwo w wyborze sprzętu oraz wykonawcy;
    • Uzupełnienie informacji podanych przez klientów;
    • Weryfikacja gotowości do zakupu;
    • Współpraca z działem projektowym;
    • Wysyłanie ofert oraz umów;
    • Kontakt z instalatorami i dopilnowanie satysfakcji klientów.

    Jeśli chcesz do nas dołączyć powinieneś/powinnaś:

    • Masz realne doświadczenie w sprzedaży przez telefon;
    • Jesteś osobą zorganizowaną i można na tobie polegać;
    • Szybko się uczysz
    • Jesteś osobą samodzielną i nie trzeba zawsze pokazywać palcem co jest do zrobienia;
    • Można się z tobą dogadać i potrafisz pracować w zespole;
    • Proste prawda ?

    Oferujemy:

    • 2500 - 5000 zł na rękę, zależne od efektywności Twojej pracy;
    • Możliwość szybkiego awansu (bo szybko rośniemy);
    • Będziesz robić coś ważnego - jeśli zmiany klimatu nic dla ciebie nie znaczą - nie aplikuj;
    • Praca w młodym, energicznym zespole profesjonalistów;
    • Piwne/winne piątki :)
    • Wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów.

    Możliwość pracy zdalnej jeśli jesteś spoza Szczecina i masz doświadczenie w branży OZE.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EkoFachowcy Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Duńska 27e/1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.