Oferta pracy

Specjalista Sprzedaży z językiem francuskim

Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

Lokalizacja: Mikołów

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Do naszej fabryki w Mikołowie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko Inżyniera Sprzedaży ze znajomością języka francuskiego.

Twój zakres obowiązków:
  • Poszukiwanie i rozwój nowych możliwości sprzedaży wyrobów w celu realizacji strategii Zakładu,
  • Sporządzanie ofert handlowych i technicznych,
  • Sporządzanie i realizacja planów handlowych, budżetu zamówień oraz monitorowanie ich Zapewnienie wykonania,
  • Zapewnienie technicznego wsparcia dla klientów w celu uzyskania satysfakcji klienta,
  • Utrzymanie i rozwijanie wysokiej jakości kontaktów zewnętrznych w celu budowania trwałych relacji oraz lojalności klientów,
  • Współpraca z organizacjami Schneider Electric w celu realizacji spójnej strategii sprzedaży,
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur SE w podległym obszarze działania w celu zapewnienia spójności działań,
  • Działania marketingowe, promocja produktów w celu osiągnięcia budżetu zamówień i sprzedaży oraz zapewnienia wymaganego wizerunku firmy na rynku.

Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (warunek konieczny) oraz dobry poziom angielskiego
  • Doświadczenia w obszarze sprzedaży
  • Umiejętności analiz finansowych, ekonomicznych i statystycznych,
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Inicjatywa i kreatywność, samodzielność

Jeśli interesuje Cię:

  • Przyjazna atmosfera pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym,
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia

... Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.

Jeżeli chcesz abyśmy brali Twoją kandydaturę pod uwagę w tej oraz przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie w CV następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb tej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres najbliższych 3 lat, zgodnie przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy