Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Sprzedaży z językiem francuskim

Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o.

  • Mikołów

    Mikołów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie ofert handlowych i technicznych

  • Sporządzanie i realizacja planów handlowych, budżetu zamówień oraz monitorowanie ich Zapewnienie wykonania,

  • Zapewnienie technicznego wsparcia dla klientów w celu uzyskania satysfakcji klienta,

  • Utrzymanie i rozwijanie wysokiej jakości kontaktów zewnętrznych oraz budowanie trwałych relacji z klientami,

  • Współpraca z organizacjami Schneider Electric w celu realizacji spójnej strategii sprzedaży,

  • Przestrzeganie obowiązujących procedur SE w podległym obszarze działania w celu zapewnienia spójności działań,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (warunek konieczny) oraz dobry poziom angielskiego

  • Doświadczenia w obszarze sprzedaży

  • Umiejętności analiz finansowych, ekonomicznych i statystycznych,

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Inicjatywa i kreatywność, samodzielność

To oferujemy

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Celem Schneider Electric jest wsparcie wszystkich w optymalnym wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania ze zrównoważonym rozwojem. Nazywamy to Life Is On.

Naszą misją jest bycie cyfrowym parterem ekologicznego i wydajnego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Do naszej fabryki w Mikołowie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko Inzyniera Sprzedaży ze znajomością języka francuskiego.