Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Sprzedaży z językiem niemieckim i angielskim

MIA Sp. z o.oO firmie

  • Józefa Marcika 25e, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MIA Sp. z o.o

Józefa Marcika 25e

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • sprawną i skuteczną obsługę zamówień handlowych, zapytań ofertowych naszych klientów niemiecko oraz anglojęzycznych,

  • koordynacje działań wewnątrz firmy związanych z obsługą klientów i realizacją ww. zadań,

  • obsługę i zarządzanie projektami dotyczącymi wyposażenia sklepów sieciowych, biur oraz klubów fitness na rynku międzynarodowym,

  • wspieranie rozwoju firmy w nowych działalnościach,

  • pozyskiwanie i wdrażanie nowych klientów.

Nasze wymagania

  • jesteś osobą energiczną, lubiącą wyzwania, zorientowaną na działanie i otwartą na kontakty międzynarodowe,

  • masz minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze klientów zagranicznych,

  • płynnie posługujesz się językiem niemieckim i angielskim,

  • chcesz pracować z najlepszymi klientami,

  • jesteś osobą samodzielną i zaangażowaną ,

  • Twoje atuty to dążenie do wyznaczonych celów oraz pewność Siebie,

  • masz silną potrzebę samorozwoju i chcesz w ciągu najbliższego roku zostać EKSPERTEM z doświadczeniem międzynarodowym.

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • karta Multisport i polisa na życie

  • samodzielna i odpowiedzialna praca w gronie profesjonalistów, przyjazna atmosfera

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • dojazd z centrum tylko 20 min, parking przed biurem

  • szkolenia oraz szybki rozwój zawodowy, możliwość wdrażania swoich pomysłów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Jesteśmy europejskim liderem w dziedzinie wyposażenia wnętrz. Od 20 lat projektujemy i produkujemy meble do salonów sprzedaży, biur oraz klubów fitness dla najlepszych światowych marek m.in. TRIUMPH, Subway, Swarovski, Chantelle. Nieustannie pozyskujemy klientów i rozwijamy nowe rynki i nowe technologie. Ciągle wzmacniamy nasz zespół o kolejne przedsiębiorcze osoby. Jeżeli chcesz się rozwijać i jesteś gotowy do dynamicznej pracy i międzynarodowych wyzwań, przyjdź do nas.

Więcej o nas znajdziesz na: www.mia.com.pl

Przewiń do profilu firmy