Oferta pracy

Specjalista (SQL)

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

Polkomtel Sp. z o.o.

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • UNIX

Mile widziane

  • UNIX

System operacyjny

O projekcie

Jeśli interesujesz się informatyką, znasz SQLa i system UNIX to jest to oferta dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie z baz danych przy pomocy SQLa,

  • Analiza cyklicznych raportów,

  • Monitorowanie procesów działających na środowisku UNIX,

  • Obsługa systemów wspierających pracę działu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub absolutorium i w trakcie pisania pracy dyplomowej na kierunkach informatycznych,

  • Znajomość raportowania z baz danych za pomocą SQL,

  • Znajomość MS Excel (tabele przestawne, tworzenie i modyfikacja makr),

  • Umiejętność pracy w środowisku UNIX,

  • Znajomość SAS będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w największej grupie kapitałowej w kraju,

  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności analitycznych, programistycznych i narzędziowych z SQL, SAS i UNIX,

  • Przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wygodną lokalizację biura w centrum Warszawy z możliwością pracy zdalnej,

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, zniżki na usługi oferowane przez spółki z grupy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata