Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista SQL

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy

Aleja Niepodległości 188

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PL/SQL

Mile widziane

  • Oracle BI

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów analitycznych z zakresu nauki i szkolnictwa wyższego,

  • Dbanie o jakość przetwarzanych danych,

  • Wizualizacja danych w narzędziu Oracle BI,

  • Wsparcie w zakresie projektowania, implementacji i utrzymania procesów ETL hurtowni danych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania raportów i analiz,

  • Poparta doświadczeniem dobra znajomość języka SQL,

  • Co najmniej podstawowa znajomość języka PL/SQL,

  • Zdolności analityczne,

  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zapoznanie się z dokumentacją.

  • Znajomość narzędzi typu Oracle BI, Tableu, Power BI,

  • Programowanie w dowolnym języku skryptowym lub obiektowym (np., python, bash, java ..),

  • Znajomość innych systemów bazodanowych np. MongoDB, PostgreSQL,

  • Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum, znajomość jira.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji, przy prestiżowych projektach,

  • Możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach,

  • Miłą atmosferę w pracy,

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w centrum Warszawy (metro Pole Mokotowskie), bezpłatny parking,

  • Możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodów,

  • Dofinansowanie do urlopu, karty MultiSport oraz aktywności kulturalnej (bilety do kina, teatru, na koncert),

  • Możliwość wykupienia prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie z atrakcyjną składką.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy jest jednostką naukową zapewniającą szybki dostęp do aktualnej oraz kompleksowej informacji o nauce polskiej, tworzącą systemy informatyczne dla sektora nauki, a także wdrażającą fundusze strukturalne Unii Europejskiej.

Przewiń do profilu firmy