Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista SQL

  • Warszawa, mazowieckie
  • Żoliborz, 00-001 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4000–10000 zł brutto / mies.
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą informatyczną działającą od blisko dwudziestu lat na rynku usług IT. Poszukujemy pracowników do obsługi baz danych i wsparcia klienta na terenie Warszawy
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Administrowanie serwerami SQL, tworzenie zapytań, procedur, widoków i JOBów do automatyzacji procesów,
    • Wsparcie dla działań zespołu Help Desk,
    • Monitorowanie procesu realizacji zgłoszeń i raportowanie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie o profilu informatycznym (ewentualnie w trakcie studiów),
    • Praktyczna znajomość języka SQL,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS Office,
    • Doświadczenie w administrowaniu bazami danych i MS SQL Server,
    • Mile widziana znajomość aplikacji Altova MapForce,
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji administracyjnych,
    • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej w języku angielskim, korespondencję na tematy techniczne,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w młodej rozwijającej się firmie,
    • Zatrudnienie na umowę o pracę, dopuszczamy również współpracę z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą,
    • Zarobki w zależności od wiedzy i doświadczenia kandydata pomiędzy 4000,00 a 10000,00 zł brutto.
    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  E-Net.com Sp. z o. o.  (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

    Zgadzam się na przetwarzanie przez E-Net.com Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]