Specjalista SQL ze znajomością .NET

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.11.2017
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 24.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Bravura Solutions
powstała w 2004 roku w Australii, zatrudniając na początku swojego istnienia 72 pracowników. Dziś nasza firma to 12 biur w 8 krajach,

a zatrudniamy blisko 1300 osób.

Polskie biuro powstało w 2008 roku i liczy 130 pracowników.

Zajmujemy się produkcją i rozwojem oprogramowania dla dużych spółek z sektora finansowego. Pracujemy
w unikalnym środowisku, rozwijając produkty klasy Enterprise. Mamy status Microsoft Gold Partner.

 Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Jakie będą Twoje zadania?

  • Udział w wyznaczaniu standardów i praktyk związanych z architekturą bazodanową systemów klasy enterprise;
  • Odpowiedzialność za aspekty DevOps infrastruktury bazodanowej środowisk wytwórczych i testowych;
  • Wytyczanie kierunków rozwoju narzędzi związanych z automatyzacją zarządzania bazami danych;
  • Rozwój systemu opartego na platformie .NET/MS SQL (języki C# i SQL);
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem kontroli jakości.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia informatycznego;
  • Doświadczenia w projektowaniu i zarządzaniu relacyjnymi bazami danych;
  • Dobrej znajomości architektury i możliwości platformy MS SQL Server;
  • Dobrej, praktycznej znajomości języka angielskiego;
  • Rozumienia zasad DevOps;
  • Znajomości języka C# i paradygmatów programowania obiektowego;
  • Znajomości dowolnych metodyk tworzenia oprogramowania.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty DevOps;
  • Znajomość zagadnień branży usług finansowych;
  • Praktyczna znajomość dowolnych z poniższych:
  • Web API / Web Services (SOAP, REST)
  • ASP.NET, MVC.Net, HTML5/CSS3
  • WinForms/WPF;
  • Doświadczenie w pracy w rozproszonych zespołach, w metodykach zwinnych.

Dodatkowo powinieneś wiedzieć, że:

  • Nasze biuro mieści się w ścisłym centrum Warszawy, w odległości ok. 70 metrów od wejścia do metra.
  • Nie lubimy nadgodzin, pracujemy 8 godzin dziennie w elastycznym czasie.
  • Nasi pracownicy są z nami często od wielu lat, bo jest nam tu po prostu dobrze.

Jeśli dołączysz do naszego zespołu gwarantujemy Ci:

  • Pracę w bardzo mocnym zespole inżynierskim i możliwość ciągłego uczenia się; nowoczesne środowisko pracy – TDD, DevOps, CI/CD, itp…;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Dostęp do szkoleń – sam je wybierzesz, a my sprawdzimy czy idą w parze z naszym biznesem;
  • Prywatną opiekę medyczną ze stomatologią oraz kartę Multisport;
  • Pracę dla klientów będących czołowymi graczami na globalnym rynku finansowym.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV w języku angielskim

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się