Oferta pracy

Specjalista/Starszy Specjalista ds. komunikacji

Telewizja Polska S.A.

Jana Pawła Woronicza 17

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii komunikacji wewnętrznej we współpracy z przedstawicielami jednostek organizacyjnych Spółki,

  • koordynacja działań z zakresu komunikacji korporacyjnej,

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z mediami,

  • monitoring mediów pod kątem zdarzeń dotyczących Spółki,

  • prowadzenie profilu korporacyjnego na Facebooku,

  • zapewnienie spójności komunikacji i wizerunku w komunikacji zewnętrznej,

  • tworzenie i redagowanie treści odpowiedzi i komunikatów,

  • monitorowanie trendów w zakresie komunikacji i wdrażanie ich do organizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane ukończone studia na kierunku dziennikarstwo,

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze komunikacji wewnętrznej/zewnętrznej,

  • umiejętność redagowania odpowiedzi i komunikatów wewnętrznych/zewnętrznych,

  • umiejętność tworzenia materiałów komunikacyjnych,

  • znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych i marketingowych,

  • znajomość mediów społecznościowych,

  • biegła obsługa pakietu MS Office,

  • umiejętności analityczne (wnioskowanie, łączenie faktów z różnych obszarów),

  • umiejętność ustalania priorytetów i dobra organizacja pracy,

  • kreatywność i wysoka kultura osobista,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2).

Mile widziane

  • znajomość branży medialnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość rozwoju zawodowego w zespole profesjonalistów,

  • możliwość korzystania z opieki zdrowotnej, pakietu sportowego i ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • wydarzenia firmowe

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV

3

Rozmowa telefoniczna

4

Spotkanie online

5

Spotkanie stacjonarne

6

Informacja zwrotna

W swojej ofercie posiadamy 22 Anteny i kanały, wśród nich 10 w jakości HD, w tym TVP Wilno w jakości HD jest na Litwie, oraz bogatą ofertę serwisów internetowych, m.in.: informacyjnych, sportowych, rozrywkowych, filmowych i dziecięcych oraz VOD. Nasz program można również oglądać korzystając z aplikacji mobilnych oraz Smart TV i telewizji hybrydowej. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych.

Przewiń do profilu firmy