Oferta pracy

Specjalista/Starszy Specjalista ds. Personalnych

COLIAN

  • Opatówek (pow. kaliski)

    Opatówek (pow. kaliski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wsparcie managerów w realizacji procesów HR (rekrutacje, on-boarding, rozwój i szkolenia) w przydzielonej jednostce biznesowej,

  • wsparcie managerów w projektowaniu i wdrażaniu efektywnych struktur organizacyjnych,

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wszystkie poziomy stanowisk,

  • projektowanie i wdrażanie procesów i narzędzi HR (on-boarding, ocena okresowa, projekty EB, komunikacja wewnętrzna),

  • rozwijanie i utrzymywanie efektywnych relacji biznesowych

  • wspieranie procesu zarządzania zmianą w organizacji,

  • udział w kształtowaniu otwartej komunikacji w firmie,

  • udział w ważnych projektach biznesowych w organizacji/rekomendowanie i wdrażanie procesów HR odpowiadających potrzebom biznesu,

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby biznesu,

  • zarządzanie projektami rozwojowymi oraz realizacja planu szkoleń (w tym szkoleń zewnętrznych),

  • kształtowanie kultury organizacyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, socjologia, ZZL),

  • 2 lata pracy na podobnym stanowisku w dużej organizacji,

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • doświadczenie we współpracy z menedżerami z różnych poziomów organizacyjnych,

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,

  • umiejętność budowania relacji,

  • nastawienie na pracę z klientem wewnętrznym i szybkie reagowanie na sytuacje biznesowe,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • duża samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy,

  • gotowość do pracy w zmiennym, dynamicznym otoczeniu,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • znajomość j. angielskiego minimum na poziomie B2,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • pracę w doświadczonym zespole HR,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • standardowe narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy),

  • pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet benefitów m. in. Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do nauki i kursów językowych, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

COLIAN

Colian to dynamicznie rozwijająca się polska grupa kapitałowa, specjalizująca się w produkcji, dystrybucji oraz sprzedaży artykułów spożywczych. Funkcjonujemy w obrębie dywizji biznesowych: słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) napojów i lodów. Na nasze portfolio składają się znane, lubiane marki: Solidarność, Goplana, Grześki, Familijne, Jeżyki, Jutrzenka, Akuku!, Appetita, Siesta, Hellena. Zatrudniamy obecnie około 2600 pracowników na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy