Logo Pracuj.pl

Specjalista/Starszy Specjalista ds. Zakupów Niemedycznych

PZU Zdrowie SA.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zakupy w powierzonych obszarach zakupowych w zakresie administracyjnym oraz IT
  • realizacja zakupów zgodnie z Procedurą Wyboru Dostawców Towarów i Usług
  • koordynacja procesów zakupowych w ramach danej kategorii zakupowej, w szczególności poprzez analizę i optymalizację potrzeb klienta wewnętrznego, tworzenie i monitorowanie procesów zakupowych oraz definiowanie KPI w ramach kategorii zakupowej
  • rekomendacja oferentów i dostawców oraz udział w procesie zarządzania standardami w ramach kategorii zakupowych
  • udział w zarządzaniu portfelem dostawców i standardami współpracy z dostawcami
  • nadzór nad realizacją umów ramowych w ramach kategorii zakupowej w ich cyklu życia

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w samodzielnej realizacji procesów zakupowych w obszarze administracji lub IT
  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja)
  • znajomość rynku produktów i usług IT, znajomość branży dostawców IT będzie dodatkowym atutem
  • posiadasz wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania relacjami z dostawcami
  • znajomość zasad oceny i wyboru dostawców, budowa i ocena RFI, RFP
  • znajomość technik negocjacyjnych oraz metod budowy strategii negocjacyjnych

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)

Specjalista/Starszy Specjalista ds. Zakupów Niemedycznych, Warszawa