Specjalista/ Starszy specjalista/ Główny specjalista ds. technicznych

Urząd Dozoru TechnicznegoO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Praktyczne zastosowanie norm PN-EN: 50156, IEC 61508, w zakresie automatyki.

  • Weryfikacja dokumentacji urządzeń transportu bliskiego oraz urządzeń ciśnieniowych pod kątem zastosowanej automatyki.

  • Stosowanie SIL zapewniającymi najwyższy stopień ochrony i minimalizacji ryzyka potencjalnych zagrożeń.

  • Określanie poziomów bezpieczeństwa systemów sterowania.

  • Praca na terenie Oddziału Wrocław.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne II stopnia (preferowane kierunki: automatyka, elektryka, studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa procesowego).

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy jako automatyk, robotyk, elektronik, elektryk.

  • Znajomość sterowników PLC, SIL (automatyka zabezpieczająca).

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Samodzielność, precyzyjność, elastyczność.

  • Komunikatywność, asertywność, umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność pracy w terenie (inspekcje urządzeń/instalacji).

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.

  • Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • kursy, szkolenia, egzaminy, bezpłatna nauka języków

Urząd Dozoru Technicznego

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Przewiń do profilu firmy