Logo Pracuj.pl

Specjalista /Starszy Specjalista (grafik – operator DTP)

Państwowa Inspekcja Pracy Główny Inspektorat PracyO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Państwowa Inspekcja Pracy Główny Inspektorat Pracy

Barska 28/30

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • redakcja technicznej wydawnictw periodycznych i nieperiodycznych,
  • projektowanie materiałów graficznych do Internetu i druku (broszury, ulotki, plakaty, bannery grafiki do mediów społecznościowych itp.),
  • edycja i aktualizacja projektów graficznych,
  • obróbka zdjęć do druku i Internetu,
  • tworzenie prezentacji w Power Point,
  • współpraca z redaktorami oraz koordynatorami projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 4-letnie doświadczenie w pracy jako grafik/operator DTP,
  • umiejętność tworzenia materiałów graficznych do Internetu i druku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop, Acrobat) oraz Power Point,
  • znajomość zasad typografii w publikacjach typu: broszury, ulotki,
  • znajomość najnowszych trendów w projektowaniu grafik.

Mile widziane

  • wysoka komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność, dokładność, sumienność,
  • znajomość programu do edycji wideo Premiere Pro.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”) oraz system nagród,
  • szkolenia doskonalące, możliwość uzyskania dofinansowania kosztów nauki,
  • dofinansowanie wypoczynku, aktywności sportowo-rekreacyjnej i kulturalnej w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Wymagane dokumenty

  • list motywacyjny i życiorys (CV) wraz z danymi umożliwiającymi kontakt z osobą składającą ofertę (numer telefonu, adres e-mail),

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe niezbędne do wykonywania pracy na wymienionym stanowisku,

  • oświadczenie kandydata o zapoznaniu się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz o wyrażeniu zgody na ich przetwarzanie do celów naboru. Oświadczenie musi być własnoręcznie podpisane i opatrzone datą.

Metoda dostarczenia dokumentów

Dostarcz do 9.06.2023
  • pocztą

    Główny Inspektorat Pracy (kancelaria główna), ul. Barska 28/30, 02-315 Warszawa, tel. (22) 39 18 231, z dopiskiem: „oferta pracy GNR grafik”.

Dodatkowe informacje

  • Dokumenty należy składać w terminie do dnia 09.06.2023 r.
  • O ważności oferty kandydata decyduje data wpływu do PIP GIP. Dokumenty otrzymane po terminie lub niespełniające wymogów formalnych określonych w ogłoszeniu, nie będą rozpatrywane.

Do składania ofert pracy zachęcamy również osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, o czym zostaną poinformowani telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Oferty pracy niewykorzystane w procesie naboru są niszczone niezwłocznie po jego zakończeniu, jednak nie później niż w terminie 3 miesięcy od dnia publikacji ogłoszenia o naborze.

Link ze szczegółami oferty i wymaganymi materiałami: https://www.gov.pl/web/pip/gip-specjalistastarszy-specjalista-grafik

Aktualne oferty pracodawcy
GNA

Specjalista /Starszy Specjalista (grafik – operator DTP), Barska 28/30, Ochota, Warszawa