Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista

Centrum Obsługi Administracji RządowejO firmie

4 5005 500 brutto / mies.
  • Stawiguda (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Centrum Obsługi Administracji Rządowej jest instytucją gospodarki budżetowej, odpowiedzialną za kompleksową obsługę KPRM, pełnimy funkcję centralnego zamawiającego dla jednostek administracji rządowej. Zajmujemy się realizacją szeregu usług na poziomie centralnym dla sektora rządowego.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista

Zakres zadań do realizacji na stanowisku pracy:

  • weryfikacja dokumentów finansowo – księgowych oraz rozliczeń podatkowych;
  • ewidencja księgowa dokumentów sprzedaży, zakupu,  dokumentów o charakterze kosztowym;
  • uzgadnianie sald ksiąg rachunkowych;
  • uczestniczenie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby jednostki.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, preferowane ekonomia, finanse;
  • minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego w księgowości;
  • praktycznej znajomości przepisów podatkowych (VAT, CIT);
  • bardzo dobrej znajomości ustawy o rachunkowości;
  • samodzielności, umiejętności analitycznego myślenia;
  • umiejętności obsługi komputera - pakiet MS Office, Internet, poczta elektroniczna.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej instytucji działającej od lat na rynku;
  • umowę o pracę na pełen etat;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach.

Co musisz zrobić:

  • przygotować cv z wskazaniem przebiegu pracy zawodowej.

Swoje oferty możecie Państwo składać do 27.02.2021r.

Dziękujemy za zainteresowanie ogłoszeniem i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne