Oferta pracy

Specjalista SupportDesk

TVN Grupa Discovery

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ITIL

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i rozpatrywanie zleceń Helpdesk zgodnie z przyjętymi standardami obsługi klientów (zgłoszenia telefoniczne, mailowe, kontakt osobisty)

  • zdalne rozwiązywanie problemów z obszaru IT zgłaszanych przez użytkowników na podstawie przyjętych procedur

  • rejestrację zgłoszeń oraz zarządzanie zgłoszonymi zleceniami

  • instalowanie systemów operacyjnych i oprogramowania

  • opiekę, diagnozę i naprawę sprzętu IT

  • wsparcie informatyczne podczas produkcji programów TVN

Nasze wymagania

  • 2 lat doświadczenia w branży IT w obszarze wsparcia informatycznego

  • wykształcenia średniego lub wyższego (preferowane w zakresie informatyki/telekomunikacji)

  • znajomości oprogramowania Microsoft Windows, macOS, Microsoft Office

  • znajomości terminologii IT

  • biegłej obsługi komputera i znajomości ogólnych zagadnień informatycznych takich jak poczta elektroniczna, Internet, sieci komputerowe, wideokonferencje, telekonferencje

  • znajomości metodologii ITIL

  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)

  • komunikatywności i nastawienia na klienta

  • samodzielności w działaniu

Mile widziane

  • znajomość narzędzia ServiceNow (lub innego narzędzia do obsługi zgłoszeń)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w największej prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery

  • stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie Ergo Hestia, Karta Multisport

  • szereg działań rozwojowych (szkolenia, dofinansowanie do języka angielskiego)

  • możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów, otwartych na dzielenie się wiedzą

  • przyjazną atmosferę pracy – TVN został wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • karta sportowa

TVN Grupa Discovery to czołowy nadawca telewizyjny w Polsce, należący do wiodącego globalnego koncernu mediowego Discovery, którego programy od wielu lat informują, inspirują i bawią.

W ofercie TVN Grupa Discovery znajdują się 24 kanały telewizyjne, w tym stacje factualowe, lifestyle’owe, informacyjne, sportowe i filmowe oraz bogactwo treści dostępnych online, m.in. Player – jeden z najbardziej angażujących polskich serwisów VOD zawierający kanały na żywo oraz programy na żądanie, a także Eurosport Player oferujący najlepsze wydarzenia sportowe na żywo w sieci. Do nadawcy należy również TVN Media – jedno z wiodących biur sprzedaży reklam w Polsce.

Branża mediów i rozrywki rozwija się w niespotykanym dotąd tempie. Postęp technologiczny i transformacja cyfrowa zrewolucjonizowała sposób, w jaki pracujemy, nawiązujemy relacje czy spędzamy wolny czas.

Świat wokół nas podlega nieustannym zmianom, ale jedno pozostaje niezmienne - na pierwszym miejscu zawsze stawiamy naszego widza i odbiorcę. Jak nikt inny potrafimy opowiadać fascynujące historie, które angażują ludzi na całym świecie. Jeśli chcesz tworzyć i realizować to, o czym inni tylko marzą, należysz do grona entuzjastów digitalizacji i jesteś gotów rozwijać swoje kompetencje cyfrowe, dołącz do nas. TVN Grupa Discovery to jeden zespół. Wyróżniamy się jako indywidualności, ale stanowimy również zgraną drużynę, która sobie pomaga, motywuje i wspiera we wspólnym dążeniu do celu. Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy