Oferta pracy

Specjalista Systemów BHP

Antal Engineering & Operations

  • pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Dla naszych Klientów, firm produkcyjnych z województwa pomorskiego i Poznania, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: /6/10/2021/MG

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie i utrzymywanie procedur systemowych, procesów systemu zarządzania, standardów i specyfikacji
  • Identyfikowanie najlepszych praktyk i prowadzenie inicjatyw ciągłego doskonalenia w celu zapewnienia bezpiecznych warunków pracy w Firmie
  • Przygotowanie oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji w zakresie BHP oraz środowiska.
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, koordynowanie działań poprawiających stan bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska
  • Przygotowywanie raportów i statystyk
  • Promowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników
  • Udział w rozwiązywaniu bieżących problemów dotyczących BHP i OŚ
  • Odpowiedzialność za szkolenia, programy i procesy BHP i OŚ

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania bhp i ochroną środowiska
  • Doświadczenia w pracy nad Zintegrowanym Systemem Zarządzania
  • Znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie BHP. Wiedza z zakresu ochrony środowiska, znajomość zasad, procedur i wymogów dotyczących sprawozdawczości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętności analityczne
  • Proaktywność oraz nastawienie na ciągłe doskonalenie
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej i standardach pracy
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne