Oferta pracy

Specjalista Systemów RHEL

Britenet Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?
Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu  IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 700 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Najlepsze miejsce pracy IT 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019
w Polsce (wg. Computerworld- Kantar)

Zobacz co się u nas dzieje na:

Projekt: Portfel projektów obejmuje m. in. budowę lub modernizację platform sprzętowo – systemowych, wdrożenia narzędzi w zakresie cyberbezpieczeństwa, wdrożenia specjalistycznych systemów dla organizacji jako OSP, wdrożenia w obszarze SAP.

Kluczowe zadania:

  • Projektowanie, instalowanie, konfiguracja, optymalizacja i rozwiązywanie problemów
    z Red Hat Enterprise Linux, RH Satellite
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej systemów

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobrej znajomość Red Hat: Red Hat Enterprise Linux, RH Satellite
  • Umiejętności projektowania, instalowania, konfiguracji, optymalizacji i rozwiązywania problemów z ww. technologii
  • Minimum 5 lat doświadczenia związanego z wdrażaniem i utrzymaniem ww. technologii
Mile widziane:
  • Znajomość sieci TCP/IP, wirtualizacji serwerów VMWare vShere

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku:

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły:
Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne,
a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy