Specjalista techniczno- handlowy

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.

Arkońska 6

Gdańsk

Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

Zadania:

  • Samodzielna wycena kontraktów budowlanych w obszarze ślusarki stalowej i aluminiowej,
  • Udział w negocjacjach handlowych,
  • Analiza techniczna otrzymanych zapytań i dokumentacji,
  • Odpowiedzialność za merytoryczną część oferty handlowej,
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży i realizacji i przygotowania produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość programów kalkulacyjnych np. LiczOkno, MB-Cad, Logikal,
  • Doświadczenie w zakresie ofertowania i negocjacji zdobyte w firmach z obszaru ślusarki aluminiowej i stalowej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Oferujemy:

  • Zespół pasjonatów o szerokich kompetencjach
  • Rozwój umiejętności zawodowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Telefon
  • Laptop
  • Umowa o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy