Logo Pracuj.pl

Specjalista Techniczno-Handlowy

ENERGA - OBRÓT S.A.O firmie

ENERGA - OBRÓT S.A.

Aleja Grunwaldzka 472

Oliwa

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie zwiększania efektywności energetycznej
  • Prowadzenie prezentacji produktów i rozwiązań u klienta
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych , monitorowanie sprzedaży i planowanie wizyt u klientów
  • Sprzedaż produktów i usług okołoenergetycznych
  • Współpraca posprzedażowa z zespołem inżynierów
  • Raportowanie wyników w systemie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowana energetyka, elektrotechnika, automatyka,
  • Wiedza z zakresu poprawiania efektywności energetycznej: znajomość rynku OZE, znajomość prawa energetycznego i budowlanego
  • Dwuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów technologicznych
  • Świadectwo kwalifikacyjne E do 15kV
  • Umiejętność analizowania danych
  • Skuteczność w działaniu, odpowiedzialność biznesowa, nastawienie na ciągły rozwój, umiejętność czerpania z różnych perspektyw

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych branż
  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kampanii Sprzedażowych

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: ZZL/WORP/2022/0084

Specjalista Techniczno-Handlowy, Aleja Grunwaldzka 472, Oliwa, Gdańsk