Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista techniczno-handlowy

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 22.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bolte jest profesjonalną spółką doradczo handlową działającą w sektorze B2B. Naszymi klientami są firmy produkcyjne na terenie całego kraju.

    Sukces osiągnęliśmy dzięki przywiązywaniu dużej wagi do wiedzy i umiejętności naszych przedstawicieli, bowiem sprzedaż jest ich bezpośrednim efektem. Stawiamy na doradztwo, długofalową współpracę i lojalność.

    Zaufały nam już tysiące klientów przemysłowych i instytucjonalnych. Cieszymy się że chcesz współpracować z nami i pomóc poszerzać grono naszych odbiorców.

    Jako Bolte oferujemy rozwiązania w wielu grupach produktowych. Obecnie zauważamy potrzebę wzmocnienia naszego zespołu w branży materiałów ściernych i ręcznych narzędzi dla przemysłu, gdzie oferujemy marki: Dynabrade, Desoutter, Norton, 3M

    Dlatego zatrudnimy od zaraz:

    Specjalistę techniczno-handlowego w dziale sprzedaży materiałów ściernych i narzędzi dla przemysłu

    Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną do nauki i nastawioną na osiąganie celów spełniasz już podstawowe kryteria. Sprawdź poniżej czy rzeczywiście możesz przystąpić do naszego zespołu.

    Oczekujemy jeszcze:

    • Abyś miał predyspozycje handlowe poparte doświadczeniem e sektorze B2B
    • Znajomości rynku narzędzi ręcznych oraz materiałów ściernych
    • Posiadania prawa jazdy kat. B. oraz doświadczenia w prowadzeniu auta.
    • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane). Mile widziani również pasjonaci techniki.
    • Uczciwości, zaangażowania, lojalności.
    • Gotowość do pracy w systemie samochód/ biuro
    • Samodzielność w działaniu.

    Zakres zadań:

    • Doradztwo techniczne w zakresie doboru rozwiązań technologicznych
    • Nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami; wizyty u klientów na powierzonym obszarze
    • Przygotowanie i negocjowanie ofert handlowych
    • Monitorowanie należności
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Składanie raportów bezpośredniemu przełożonemu
    • Bieżące przekazywanie pozyskanych zamówień do współpracownika w biurze obsługi klienta.

    Oferujemy:

    • Pracę w rejonie zamieszkania
    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
    • Umowę o pracę. Wynagrodzenie podstawowe plus premia zależna od uzyskanych wyników.
    • Wdrożenie do pracy przez Dyrektora grupy produktowej
    • Pracę w stabilnej firmie (istniejemy od 1991 roku)
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole
    • Wsparcie handlowe i produktowe.
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, smartfon

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BOLTE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. ,20-484 Lublin, ul. Inżynierska 3  ,9462672336 zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 90 dni. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres dodatkowych 30 dni.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Twoje dane osobowe przekażemy do PRACUJ.PL
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem BOLTE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. ,20-484 Lublin, ul. Inżynierska 3 , [email protected], tel.. 081 745 20 51 lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem BOLTE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. ,20-484 Lublin, ul. Inżynierska 3 , [email protected], tel.. 081 745 20 51.