Logo Pracuj.pl

Specjalista techniczno-handlowy

Kiesel PolskaO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż chemii do podłóg drewnianych,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad powierzonymi klientami,
  • badanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych,
  • przygotowywanie ofert dla klientów oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • planowanie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w terenie,
  • umiejętność budowania relacji z klientami,
  • zaangażowanie i nastawienie na cel,
  • umiejętność organizowania czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie budowlane lub pokrewne będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w dobrze zorganizowanej firmie o wysokich standardach i zdefiniowanych procedurach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atmosferę wzajemnego szacunku sprzyjającą podejmowaniu nowych wyzwań,
  • cykliczne szkolenia.

Firma Kiesel Polska Sp. z o.o. Poszukuje osoby do sprzedaży produktów i budowania rynku w segmencie wykładziny lub parkiet.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia.

Specjalista techniczno-handlowy, śląskie