Oferta pracy

Specjalista techniczny ds. ECAD - Konstruktor elektryk

SOLIDEXPERT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca z oprogramowaniem SOLIDWORKS, SOLIDWORKS Electrical Schematic, SOLIDWORKS Electrical 3D, SOLIDWORKS PCB oraz rozwiązania chmurowe 3DEXPERIENCE

  • Techniczna obsługa spraw zgłaszanych przez Klientów poprzez portal helpdesk, telefon, mail

  • Doradztwo w wyborze odpowiedniego oprogramowania z portfela dostarczanych rozwiązań dla Klientów pracodawcy

  • Przygotowanie materiałów do marketingu technicznego

  • Prowadzenie szkoleń technicznych

  • Prowadzenie wdrożeń, audytów, konsultacji i analiz potrzeb biznesowych

  • Udział w targach, konferencjach, webinariach i innych wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu projektowania układów elektrycznych oraz tworzenia schematów elektrycznych

  • Podstawowa znajomość terminologii z zakresu elektryki

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze E-CAD lub na stanowisku konstruktora - elektryka

  • Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu narzędzi CAD 3D np. SOLIDWORKS/Inventor/Solid Edge itp.

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Pasja w pomaganiu innym

  • Chęć i umiejętność dzielenia się wiedzą

  • Umiejętność radzenia sobie z wieloma równolegle prowadzonymi tematami

  • Zdolność do adaptacji i ciągłego rozwoju w szybko rozwijającym się środowisku pracy

  • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientem, dobra komunikacja, umiejętność pracy w zespole, samoorganizacja, terminowość i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość programów typu E-CAD do projektowania schematów elektrycznych tj. EPlan, WSCad, PD Schematics, ElecWorks, See-Electrical, a także programów do projektowania PCB tj. Altium Designer, Zuken, Eagle, Cadence Allegro

  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora elektryka, trenera, konsultanta, audytora, wdrożeniowca lub pokrewnym

  • Podstawowa znajomość z obszaru IT: sprzęt komputerowy, infrastruktura serwerowa i sieciowa

  • Znajomość aplikacji biurowych MS Office

  • Biegłość w instalowaniu, naprawach i deinstalowaniu oprogramowania oraz umiejętność radzenia sobie z ewentualnymi błędami podczas ww. procesów

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenia produktowe w kraju i za granicą

  • Wdrożenie na stanowisku pracy

  • Wspólny samochód do celów służbowych

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego na życie, do prywatnej opieki medycznej oraz do karty benefit)

  • Opłacany przez pracodawcę kurs języka angielskiego/niemieckiego

  • Przejrzysty system premiowy

  • Udogodnienia dla rowerzystów (Kraków)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji pracując z najlepszymi specjalistami w branży

  • Dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań w zakresie programów inżynierskich i biznesowych Microsoft i Dassault Systemes

  • Współpracę z największym partnerem Dassault Systemes i SOLIDWORKS w Polsce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • wyprawka dla dziecka

SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o sp.k. to najczęściej wybierany partner SOLIDWORKS w Polsce! Istniejemy od 2002 roku, mamy 4 oddziały i blisko 90-osobowy zespół. Jesteśmy dostawcą rozwiązań SOLIDWORKS oraz MICROSOFT w zakresie CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. SOLIDEXPERT to grono zaangażowanych i pełnych pasji osób, do których możesz dołączyć również Ty!

Przewiń do profilu firmy