Logo Pracuj.pl

Specjalista techniczny ds. mechanicznych

Grupa PCCO firmie

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Grupa PCC

Henryka Sienkiewicza 4

Brzeg Dolny

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zakup materiałów i usług w zakresie prowadzonych prac modernizacyjnych i inwestycji (w tym tworzenie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia SIWZ)
  • uczestnictwo w opracowywaniu potrzeb remontowych podległych instalacji produkcyjnych
  • bezpośredni nadzór i koordynacja nad przebiegiem prac projektowych, remontowych, modernizacyjnych i inwestycji
  • uczestnictwo w tworzeniu potrzeb i zakresu planowanych prac oraz przygotowanie założeń technicznych
  • bezpośredni nadzór nad dokumentacją techniczną, nad instrukcjami obsługi maszyn, urządzeń i aparatów
  • przygotowanie i kompletacja dokumentacji rejestracyjnej UDT i TDT
  • nadzór i weryfikacja przeglądów dozorowych UDT i TDT
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prac modernizacyjnych i inwestycyjnych
  • projektowanie prostych urządzeń i instalacji technologicznych
  • przygotowanie założeń technicznych w zakresie prowadzonych prac remontowych, modernizacyjnych i inwestycji
  • wspomaganie procesów związanych z utrzymaniem ruchu podległych instalacji produkcyjnych

Podział czasu pracy

100%

Praca w głównej siedzibie w Brzegu Dolnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany wydział mechaniczny)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej mile widziane
  • znajomość przepisów UDT i TDT
  • dobra obsługa pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość obsługi SAP R3
  • rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w tym terminologii technicznej)

To oferujemy

  • praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku
  • samodzielność na stanowisku oraz możliwość doskonalenia i rozwijania swoich kompetencji w złożonym środowisku organizacyjnym
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów, piknik rodzinny, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne
  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji

1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

3

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie do spółki PCC Rokita poszukujemy Specjalisty technicznego ds. mechanicznych, który będzie uczestniczyć w w opracowywaniu potrzeb remontowych podległych instalacji produkcyjnych. Aplikuj i dołącz do zespołu technicznego!

Specjalista techniczny ds. mechanicznych, Henryka Sienkiewicza 4, Brzeg Dolny