Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Techniczny ds. Mechanicznych

  • Brzeg Dolny, Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa Grupa PCC intensywnie rozwija swą działalność w pionach: Chemia, Energia i Logistyka. Ponad 70 spółek wchodzących w skład Grupy PCC zatrudnia obecnie prawie 3 tys. pracowników w 17 krajach. Wzrost i rentowność podstawowych obszarów działalności, a także dywersyfikacja na nowe segmenty rynku stanowią główne elementy naszej strategii. W chwili obecnej do spółki PCC Rokita poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzeg Dolny, Wrocław (okolice)
    Nr ref.: STDM/PCC/2018

    Twoje zadania:

    • zakup materiałów i usług w zakresie prowadzonych prac modernizacyjnych i inwestycji (w tym tworzenie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia SIWZ)
    • uczestnictwo w opracowywaniu potrzeb remontowych podległych instalacji produkcyjnych
    • bezpośredni nadzór i koordynacja nad przebiegiem prac projektowych, remontowych, modernizacyjnych i inwestycji
    • uczestnictwo w tworzeniu potrzeb i zakresu planowanych prac oraz przygotowanie założeń technicznych
    • bezpośredni nadzór nad dokumentacją techniczną, nad instrukcjami obsługi maszyn, urządzeń i aparatów
    • przygotowanie i kompletacja dokumentacji rejestracyjnej UDT i TDT
    • nadzór i weryfikacja przeglądów dozorowych UDT i TDT
    • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prac modernizacyjnych i inwestycyjnych
    • projektowanie prostych urządzeń i instalacji technologicznych
    • przygotowanie założeń technicznych w zakresie prowadzonych prac remontowych, modernizacyjnych i inwestycji
    • wspomaganie procesów związanych z utrzymaniem ruchu podległych instalacji produkcyjnych
    • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
    • szeroko rozumiane wsparcie techniczne w zakresie utrzymania ruchu, prac remontowych, modernizacyjnych i inwestycji

    Profil kandydata:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany wydział mechaniczny)
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (min. 2 lata)
    • znajomość przepisów UDT i TDT
    • dobra obsługa pakietu MS Office
    • mile widziana znajomość obsługi SAP R3
    • rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w tym terminologii technicznej)

    Oferta:

    • praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku
    • samodzielność na stanowisku i możliwość doskonalenia i rozwijania swoich kompetencji w złożonym środowisku organizacyjnym
    • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce
    • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów, piknik rodzinny, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego)

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ!

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie, przez spółki Grupy Kapitałowej PCC, z siedzibą w Brzegu Dolnym przy ul. Sienkiewicza 4, dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jednostki z grupy kapitałowej zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.)".

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.