Logo Pracuj.pl

Specjalista techniczny - Elektryk

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Ceramiki i Materiałów BudowlanychO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych

Cementowa 8

Nowa Huta

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja prac przydzielonych przez Kierownika działu, Koordynatora ds. obsługi technicznej.
  • Terminowe wykonywanie okresowych przeglądów stacji trafo i instalacji elektrycznej budynków ze szczególnym zwróceniem uwagi na stan zerowania i odgromienia.
  • Stała obserwacja parku maszynowego ze zwróceniem szczególnej uwagi na elementy mające wpływ na bezpieczeństwo obsługi wg specjalizacji zawodowej.
  • Dbałość o wyposażenie warsztatu elektrycznego, właściwą jakość narzędzi.
  • Poddawanie się okresowym egzaminom sprawdzenia kwalifikacji, przewidzianych w przepisach pracowników wykonujących prace elektryków.
  • Informowanie przełożonego o postępie prac, powstałych trudnościach i podjętych środkach zaradczych.
  • Wykonywanie innych zadań w tym drobnych usług remontowo-konserwatorskich zleconych przez przełożonego mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie Instytutu.
  • Współpraca z Działem Administracji w zakresie przekazywania informacji technicznych.
  • Wykonywanie prac powstałych w wyniku awarii lub usterki.
  • Przestrzeganie procedur Działu Logistyki.
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: minimum zawodowe elektryczne.
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryk.
  • Posiadanie uprawnień w zakresie eksploatacji: obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym następujących urządzeń, instalacji i sieci: GRUPY I
  • Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV.
  • Urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1kV.
  • Sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego.
  • Elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym.
  • Aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania, i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w pkt jw.
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Miejsce pracy: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, ul. Cementowa 8 , 31-983 Kraków - Dział Logistyki.
  • Wynagrodzenie zgodnie z Regulaminem Wynagradzania Pracowników Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych.
  • Świadczenia dodatkowe: świadczenia socjalne z ZFŚS i inne zgodnie z Regulaminem Wynagradzania Pracowników Ł-ICiMB.
  • Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące (z możliwością dalszego zatrudnienia).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Wieloletnie doświadczenie Instytutu w zakresie B+R oraz wdrożeń przemysłowych pozwoliło stworzyć wyselekcjonowaną ofertę dla biznesu obejmującą zakresem pełen ciąg badawczo-rozwojowy i technologiczny. Łukasiewicz - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych jako jeden z największych Instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz realizuje badania ze wszystkich obszarów związanych z materiałami budowlanymi, szkłem, ceramiką techniczną, medyczną i balistyczną, a także z biomateriałami i ochroną środowiska. Obecnie prace skupiają się również nad zastosowaniem energooszczędnych i niskoemisyjnych technologii w budownictwie modułowym. Instytut z siedzibą w Krakowie od 70 lat specjalizuje się w badaniach naukowych, a dotychczasowe doświadczenie z biegiem lat procentuje postrzeganiem go jako wiarygodnego i rzetelnego partnera biznesowego na rynku krajowym i europejskim. Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych stanowi istotną część polskiego środowiska naukowo-badawczego łączącą osiągnięcia praktyki przemysłowej wraz z wysokim poziomem badań naukowych, który na przestrzeni ostatnich lat znacząco wzrasta.

Aktualne oferty pracodawcy
5/K-FL

Specjalista techniczny - Elektryk, Cementowa 8, Nowa Huta, Kraków