Oferta pracy

Specjalista Techniczny / Inżynier Automatyk

Grupa PCC

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • zakup materiałów i usług w zakresie prowadzonych prac modernizacyjnych i inwestycji (Wykonywanie specyfikacji technicznych/dobór i zakup usług i urządzeń służących do pomiarów, kontroli, sterowania i wizualizacji HMI wraz z systemami DCS/SCADA/BMS dla procesów technologicznych/produkcyjnych)

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prac modernizacyjnych i inwestycyjnych instalacji technologicznych/produkcyjnych w szczególności dla branży AKPiA (Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki) ww. urządzeń i systemów.

  • określanie zakresu prac i wytycznych dla modernizacji/inwestycji, współpraca z Projektantami i Wykonawcami i opiniowanie dokumentacji technicznej (projektowej i powykonawczej)

  • planowanie i nadzór nad pracami remontowymi podległych instalacji produkcyjnych

  • opracowywanie potrzeb remontowych, nadzór nad prawidłowością prowadzonych prac, sporządzanie protokołów odbiorowych, rozliczanie prac

  • Udział/pomoc przy usuwaniu usterek/problemów przy ww. urządzeniach i systemów.

  • nadzorowanie przebiegu prac projektowych, sprawowanie nadzoru nad dokumentacją techniczną i ruchową, aktualizowanie bazy urządzeń w SAP R/3 PM.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka i robotyka)

  • doświadczenie w obszarach utrzymania ruchu

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • wysoka motywacja do pracy oraz chęć do nauki i rozwoju

  • rzetelność w wykonywaniu zadań

  • mile widziana znajomość SAP R3

To oferujemy

  • umowa o pracę w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej

  • rozwój kompetencji technicznych, a także dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym (konferencje branżowe)

  • bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia

  • możliwość poznania różnorodnych wydziałów produkcyjnych i współtworzenia nowych inwestycji

  • atrakcyjny pakiet socjalny (szkolenia, kursy, dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego)

  • dogodny dojazd pociągiem z Dworca Głównego Wrocławia -tylko 35 minut

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Initial phone call

2

On-line job interview

3

Decision to select a candidate

Grupa PCC

PCC Rokita prowadzi działalność produkcyjno-handlową w ramach trzech strategicznych jednostek organizacyjnych. Są to: Kompleks Chloru, Kompleks Polioli oraz Kompleks Chemii Fosforu.

Obecnie poszukujemy doświadczonych specjalistów/Inżynierów z obszaru Automatyki. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy