Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista techniczny

Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy

3 7004 600 brutto / mies.

Lubicz 25A

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • preparatyka próbek skalnych do badań, (kruszenie, mielenie, przesiewanie),

  • wykonywanie analiz laboratoryjnych próbek ciekłych i skalnych (analiza klasyczna i instrumentalna),

  • ekstrakcja rozpuszczalnikowa (rozpuszczalniki organiczne w tym dichlorometan, toluen, aceton),

  • sporządzanie raportów z badań,

  • dbałość o sprzęt laboratoryjny (przeglądy okresowe, wzorcowanie, kalibracja).

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie chemiczne (technikum chemiczne lub studia inżynierskie),

  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu analizy chemicznej jakościowej i ilościowej,

  • znajomość podstawowych zasad i technik analizy chemicznej,

  • zdolności manualne konieczne przy preparatyce próbek skalnych, klasycznej analizie chemicznej oraz obsłudze aparatury badawczej,

  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej (staże, praktyki zawodowe),

  • znajomość oprogramowania Microsoft Office (Excel, Word, Power Point).

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w renomowanej jednostce naukowej,

  • możliwość rozwoju,

  • program socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Życiorys, list motywacyjny zawierający zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać w terminie do 30 września 2022 r. na adres:

[email protected]

Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Ofert niewykorzystanych nie zwracamy!

Instytut Nafty i Gazu – Państwowy Instytut Badawczy

w Krakowie, ogłasza nabór na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy