Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista Techniczny – operator sterowanego numerycznie centrum frezarskiego

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - KRAKOWSKI INSTYTUT TECHNOLOGICZNYO firmie

  • Wrocławska 37A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - KRAKOWSKI INSTYTUT TECHNOLOGICZNY

Wrocławska 37A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sterowanego numerycznie 5-osiowego centrum frezarskiego.

  • Kompleksowe realizowanie procesów frezerskich zgodnie z przekazaną dokumentacją.

  • Kontrola stanu technicznego maszyny, narzędzi skrawających, narzędzi pomiarowych.

  • Tworzenie i realizacja programów bezpośrednio na obrabiarkach CNC.

  • Dobór/korygowania parametrów obróbki w zależności od warunków skrawania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub zasadnicze branżowe – preferowane z zakresu obróbki skrawaniem.

  • Wymagana podstawowa wiedza i umiejętności w zakresie obsługi 5-osiowego centrum frezarskiego sterowanego numerycznie.

  • Znajomość sterowania Heidenhain, mile widziana podstawowa umiejętność programowania w kodach DIN/ISO.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

  • Umiejętność obsługi warsztatowych przyrządów pomiarowych.

  • Umiejętność obsługi tokarek/frezarek konwencjonalnych będzie dodatkowym atutem.

  • Zaangażowanie, rzetelność, terminowość i dbałość o szczegóły.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do wypoczynku, pakiet dodatkowej opieki medycznej, możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia na życie).

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego.

  • Darmowe miejsce parkingowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Wymagane dokumenty:

CV.