Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Techniczny Serwisu

Alup Kompressoren Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne dla zespołu mechaników serwisu (zdalne jak również poprzez wizyty w miejscu instalacji urządzeń lub w warsztacie)

  • wsparcie techniczne serwisu autoryzowanych dystrybutorów

  • komunikacja z zespołem wsparcia technicznego producenta w bardziej złożonych technicznie przypadkach

  • wsparcie w opracowaniu raportów gwarancyjnych przeznaczonych dla serwisu fabrycznego

  • uczestnictwo w serwisowych szkoleniach technicznych organizowanych przez serwis fabryczny

  • przygotowanie materiałów szkoleniowych i prowadzenie szkoleń serwisowych dla zespołu mechaników serwisu oraz dla dystrybutorów

  • koordynacja akcji serwisowych ogłaszanych przez producenta

  • odpowiedzialność za profesjonalne, techniczne wyposażenie warsztatu serwisowego

  • wparcie techniczne w przypadkach bardziej złożonych instalacji nowych produktów, ich uruchomienia i szkolenia użytkownika

  • rekomendowanie wyposażenia mechaników serwisu w profesjonalne narzędzia i zestawy diagnostyczne

Nasze wymagania

  • wieloletnie doświadczenie w serwisie urządzeń techniki sprężania i uzdatniania powietrza lub pokrewnych

  • doświadczenie z zakresu automatyki, sterowników, napędów elektrycznych, falowników stosowanych w urządzeniach przemysłowych takich jak sprężarki

  • wysokie zdolności komunikacyjne pozwalające na organizację i prowadzenie profesjonalnych szkoleń

  • zdolności organizacyjne i systematyczność w działaniu

  • elastyczność, samodzielność i odpowiedzialność – silne ukierunkowanie na osiąganie wyznaczonych celów

  • dobra znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym kontakt z przedstawicielami serwisu producenta

  • prawo jazdy kategorii B

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office i obsługi PC

  • dyspozycyjność i gotowość do okresowych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym

  • profesjonalne szkolenia

  • stabilność i możliwość nieograniczonego rozwoju w ramach grupy przemysłowej o światowym zasięgu

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy - samochód służbowy, laptop, smartfon

  • benefity - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Alup Kompressoren Polska Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności na rynku polskim, należąca do renomowanej grupy przemysłowej – światowego lidera w technice sprężania i uzdatniania powierza – niemiecka firma ALUP Kompressoren poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stanowisku Specjalista Techniczny Serwisu

SPRĘŻARKI POWIETRZA I GAZÓW, GENERATORY GAZÓW, URZĄDZENIA UZADATNIANIA SPRĘŻONEGO POWIETRZA.

Przewiń do profilu firmy