Logo Pracuj.pl

Specjalista Techniczny Serwisu

Alup Kompressoren Polska Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne dla zespołu mechaników serwisu (zdalne jak również poprzez wizyty w miejscu instalacji urządzeń lub w warsztacie)
  • wsparcie techniczne serwisu autoryzowanych dystrybutorów
  • komunikacja z zespołem wsparcia technicznego producenta w bardziej złożonych technicznie przypadkach
  • wsparcie w opracowaniu raportów gwarancyjnych przeznaczonych dla serwisu fabrycznego
  • uczestnictwo w serwisowych szkoleniach technicznych organizowanych przez serwis fabryczny
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych i prowadzenie szkoleń serwisowych dla zespołu mechaników serwisu oraz dla dystrybutorów
  • koordynacja akcji serwisowych ogłaszanych przez producenta
  • odpowiedzialność za profesjonalne, techniczne wyposażenie warsztatu serwisowego
  • wparcie techniczne w przypadkach bardziej złożonych instalacji nowych produktów, ich uruchomienia i szkolenia użytkownika
  • rekomendowanie wyposażenia mechaników serwisu w profesjonalne narzędzia i zestawy diagnostyczne

Nasze wymagania

  • wieloletnie doświadczenie w serwisie urządzeń techniki sprężania i uzdatniania powietrza lub pokrewnych
  • doświadczenie z zakresu automatyki, sterowników, napędów elektrycznych, falowników stosowanych w urządzeniach przemysłowych takich jak sprężarki
  • wysokie zdolności komunikacyjne pozwalające na organizację i prowadzenie profesjonalnych szkoleń
  • zdolności organizacyjne i systematyczność w działaniu
  • elastyczność, samodzielność i odpowiedzialność – silne ukierunkowanie na osiąganie wyznaczonych celów
  • dobra znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym kontakt z przedstawicielami serwisu producenta
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office i obsługi PC
  • dyspozycyjność i gotowość do okresowych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym
  • profesjonalne szkolenia
  • stabilność i możliwość nieograniczonego rozwoju w ramach grupy przemysłowej o światowym zasięgu
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy - samochód służbowy, laptop, smartfon
  • benefity - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Alup Kompressoren Polska Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności na rynku polskim, należąca do renomowanej grupy przemysłowej – światowego lidera w technice sprężania i uzdatniania powierza – niemiecka firma ALUP Kompressoren poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stanowisku Specjalista Techniczny Serwisu

SPRĘŻARKI POWIETRZA I GAZÓW, GENERATORY GAZÓW, URZĄDZENIA UZADATNIANIA SPRĘŻONEGO POWIETRZA.

Specjalista Techniczny Serwisu, podlaskie