Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista - Technik informatyk - Pion wsparcia

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Maszyn RolniczychO firmie

  • Starołęcka 31
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych

Starołęcka 31

Poznań

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych prowadzi prace badawczo - rozwojowe tworzące postęp techniczny w zakresie rozwoju maszyn rolniczych, spożywczych i leśnych. Instytut wdraża wyniki badań do praktyki gospodarczej, współpracuje z innymi instytutami, uczelniami oraz przemysłem w kraju i za granicą. Podstawowym produktem, oferowanym przez Instytut dla przedsiębiorstw przemysłu maszynowego, są innowacyjne konstrukcje maszyn i specjalistyczne usługi badawcze oraz projektowe.

Obecnie pilnie poszukujemy osoby na wolne stanowisko pracy:

Nr referencyjny 6/2021

Opis stanowiska (przykładowy zakres obowiązków):

  • administracja infrastrukturą sieciową firmy w obszarze biurowym w celu zapewnienia nieprzerwanego działania;
  • instalacja oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania (stacje robocze, terminale) oraz konserwacja sieci komputerowej Łukasiewicz - PIMR;
  • administrowanie sieciami LAN/WAN/WLAN;
  • bieżące utrzymanie systemów informatycznych, analiza wydarzeń, alarmów, wykonywanie kopii zapasowych;
  • wsparcie użytkowników w obsłudze systemów informatycznych i rozwiązywanie bieżących problemów;
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zmian i usprawnień w systemach IT;
  • przestrzeganie i kontrolowanie istniejącej polityki bezpieczeństwa, dotyczącej użytkowania urządzeń IT w firmie;
  • wdrażanie nowych rozwiązań i technologii;
  • opracowywanie strategii rozwoju nowoczesnych technologii informatycznych w Łukasiewicz - PIMR;
  • przygotowywanie procedur i dokumentacji;
  • prowadzenie ewidencji sprzętu i oprogramowania komputerowego będącego na stanie Łukasiewicz - PIMR;
  • instalacja i konfiguracja urządzeń tworzących infrastrukturę serwerową
    i sieciową oddziału oraz stacji roboczych, drukarek, innego sprzętu informatycznego;
  • bieżący serwis sprzętowy komputerów, drukarek i urządzeń peryferyjnych;
  • nadzorowanie poprawnej pracy i usuwanie usterek sieci komputerowych (okablowania i urządzeń aktywnych).

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o kierunku informatycznym lub pokrewnym i minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w komórce informatycznej/teleinformatycznej;
  • preferowane doświadczenie przy wsparciu użytkowników (helpdesk) i/lub zarządzaniu infrastrukturą sieciową, w przypadku wykształcenia średniego;
  • znajomość i doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi: Windows oraz Linux;
  • znajomość i doświadczenie w użytkowaniu i serwisowaniu rozwiązań klienckich i serwerowych Microsoft (MS Windows, AD, Exchange);
  • podstawowa znajomość technologii sieciowych i znajomość podstaw administracji przełącznikami i routerami;
  • znajomości budowy i działania sprzętu komputerowego, umiejętności wymiany podzespołów, diagnozowania i usuwania awarii;
  • znajomości systemów Microsoft Windows, m.in. 7, 8, 10 oraz Windows Server;
  • znajomości podstawowych zagadnień związanych z sieciami komputerowymi LAN, WAN, WiFi;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • prawa jazdy kat. B;
  • umiejętności dobrej organizacji własnej pracy, dokładności i skrupulatności w działaniu;
  • solidności i zaangażowania w realizacji powierzonych zadań;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • chęć zgłębiania wiedzy i samorozwoju.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • szkolenia i zdobycie praktyki zawodowej;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach;
  • świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie do wypoczynku, żłobków, przedszkoli i aktywności sportowej, karty podarunkowe z okazji świąt);
  • ubezpieczenie zdrowotne - Opieka Medyczna;
  • kartę MultiSport dla pracownika, osoby towarzyszącej i członków rodziny;
  • ruchome godziny rozpoczynania pracy (między godz. 6 a 9 rano);
  • stabilność zatrudnienia.

Dokumenty wymagane:

  • CV;
  • list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe, kursy, szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów do dnia 17.06.2021 r.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich formie i terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do szybszego zakończenia procesu rekrutacyjnego – jednak nie wcześniej niż 14 dni po dacie zamieszczenia ogłoszenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową www.pimr.eu

 Do przesłanych dokumentów prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sieć Badawczą Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne