Specjalista - Technik utrzymania ruchu

JAGA Temp Sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista / Technik utrzymania ruchu.

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych;

  • organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn, oraz montaż i demontaż urządzeń;

  • analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków;

  • zapewnienie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn, współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi;

  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi, odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji UTR maszyn i urządzeń.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu;

  • umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego;

  • praktyczna umiejętność pracy ze schematami elektrycznymi;

  • znajomość zagadnień elektroniki i automatyki;

  • uprawnienia SEP do 1 kV;

  • prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • zaawansowany technologicznie park maszynowy;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wynagrodzenie w wysokości 6000zł brutto miesięcznie;

  • system premiowy;

  • pracę w systemie 3-zmianowym(godz. 6-14, 14-22 i 14-22);

  • benefity pozapłacowe(karta Multisport, prywatna opieka medyczna, program poleceń pracowniczych).

Jeśli jesteś zainteresowany koniecznie wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń i dowiedz się więcej - 600 521 210!

JAGA Employment Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski od 2011 roku. Nasze usługi obejmują rekrutację specjalistów oraz doradztwo personalne dla firm z branży logistycznej i produkcyjnej. JAGA Employment Sp. z o.o. posiada Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr 7363).

Przewiń do profilu firmy