Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Technolog ds Spawalnictwa

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FAMET S.A. zatrudni pracownika do Działu Technicznego Przygotowania Produkcji na stanowisko

    Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

    Obowiązki:

    • organizacja technologiczna produkcji w zakresie cięcia termicznego i spawania,
    • opracowanie pełnej dokumentacji technologicznej realizowanych procesów spawalniczych,
    • opiniowanie przyjmowanych zamówień klientów pod względem możliwości realizacyjnych w zakresie spawania,
    • nadzór nad kwalifikacjami zawodowymi spawaczy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku mechanika, specjalność: spawalnictwo,
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana),
    • dyspozycyjność,
    • nie wymagany staż pracy,
    • umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji,
    • prawo jazdy kat. „B”.

    Oferujemy:

    • pracę na stabilnych warunkach w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
    • dodatkową prywatną opiekę medyczną,
    • pełne zabezpieczenie socjalne i ubezpieczeniowe.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

    lub kontaktować się tel. na nr 77 40 52 144

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z 2016 r., poz. 922).Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji''.