Logo Pracuj.pl

Specjalista Technolog

CIECH R&D SP. Z O.O.O firmie

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

CIECH R&D SP. Z O.O.

Fabryczna 4

Inowrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowaniu strategicznych planów rozwoju i inwestycji wynikających z potrzeb produkcyjnych, handlowych, technicznych i organizacyjnych
  • Podejmowanie działań w oparciu o najlepsze techniki dla instalacji produkcji sody i innych produktów mających na celu obniżenie kosztów
  • Ocena poziomu technicznego, technologicznego instalacji, urządzeń i procesów produkcyjnych na podstawie dostępnych informacji technicznych i technologicznych
  • Inicjowanie i koordynacja procesów opracowywania i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych i aparaturowych dla sody i innych produktów
  • Opracowywanie rozwiązań dla procesów produkcyjnych w zakresie: poprawy wskaźników produkcyjnych, jakości wyrobów, synergii rozwiązań aparaturowych
  • Obserwacja oraz analiza działań konkurencji
  • Współpraca z wszystkimi działami w organizacji w procesie tworzenia i wdrażania nowych wyrobów dla sody i innych produktów
  • Współpraca z zewnętrznymi jednostkami badawczo-rozwojowymi i innymi firmami w zakresie realizowanych zadań
  • Udział w spotkaniach, prezentacjach oraz targach w zakresie rozwiązań technicznych i technologicznych, przenoszenie tej wiedzy i doświadczeń na rzecz biznesu
  • Opracowanie i nadzorowanie realizacji umów i innych prac zlecanych wykonawcom zewnętrznym przez Ciech R&D
  • Nadzorowanie harmonogramu projektów, raportowanie ich wykonania
  • Nadzorowanie procesu uzyskiwania zgód korporacyjnych
  • Analiza danych na potrzeby projektów
  • Przygotowywanie prezentacji projektowych oraz niezbędnych dokumentów towarzyszących prowadzonym projektom

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/chemiczne, preferowane kierunki: technologia chemiczna, inżynieria chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Znajomość języka angielskiego​ na poziomie min. B1
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań i umiejętność dobrej organizacji pracy

Mile widziane

  • Certyfikat Prince 2 Foundation
  • Certyfikat Agile PM
  • Uprawnienia SEP G1;G2
  • Doświadczenie poparte sukcesami i zakończonymi projektami w pracy nad optymalizacją produkcji
  • Doświadczenie we współpracy z jednostkami badawczymi
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej lub na produkcji

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej, międzynarodowej Grupie chemicznej
  • Umowę o pracę wraz z pakietem benefitów (Multisport, LuxMed, ubezpieczenie na życie UNIQA)
  • Przejrzysty system premiowy oparty na celach kwartalnych
  • Budżet szkoleniowy
  • Dofinansowanie do wypoczynku (pracownik i dziecko)
  • Dodatki w ramach ZFŚS

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

O nas

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Specjalista Technolog, Fabryczna 4, Inowrocław