Oferta pracy

Specjalista Technolog

SYVENTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji technicznej i produkcyjnej, tworzenie opisów procesów, dokumentacji procesowej oraz raportów produkcji serii

  • Zarządzanie dokumentacją technologiczną, aktualizacja dokumentacji i parametrów procesu (dokumentacji technicznej i produkcyjnej, analizy i raporty z testów)

  • Organizowanie, koordynowanie i raportowanie prób technologicznych z zakresu procesu wytwarzania produktów

  • Udział w procesie scale-up

  • Udział w audytach oraz kontrolach GIF

  • Nadzór nad przygotowaniem urządzeń do procesu produkcji

  • Nadzór nad parametrami technologicznymi procesu produkcji

  • Udzielanie wsparcia działom: produkcji i jakości w rozwiązywaniu problemów natury technologicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne chemiczne, technologiczne, farmaceutyczne lub pokrewne

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej

  • Wiedza z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji sterylnej oraz technologii wytwarzania single-use

  • Znajomość metod downstreamimgu stosowanych w biotechnologii

  • Znajomość technik TFF

  • Znajomość środowiska pracy w warunkach GMP

  • Mile widziane znajomość technologii liposomowych/LNP

  • Praktyczna znajomość urządzeń procesowych dla technologii wytwarzania

  • Znajomość pakietu MS Office / systemu SAP ERP

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • system premiowy

  • świadczenia w ramach ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne