Oferta pracy

Specjalista - technolog obróbki skrawaniem

DS-Technic Automatyka PrzemysłowaO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DS-Technic zajmuje się projektowaniem i budową linii produkcyjnych, maszyn oraz automatyką przemysłową dla wielu gałęzi przemysłu. W celu zapewnienia wysokiej jakości usług oraz krótkich terminów realizacji posiadamy między innymi maszyny do frezowania CNC, toczenia, szlifowania. W związku z rozwojem Działu Narzędziowni poszukujemy specjalisty technologa obróbki skrawaniem

Zadania:

  • nadzór w zastępstwie kierownika nad Działem Narzędziowni
  • tworzenie dokumentacji technologicznej,
  • udział we wprowadzaniu zmian procesu oraz usprawnień produkcji,
  • wykonywanie ofert (wycena w biurze, jak również podczas spotkań u klientów),
  • współpraca z dostawcami, zlecanie zamówień zakupowych,
  • bieżące monitorowanie produkcji części i kontakt z klientem w zakresie realizacji zamówień,
  • rozliczanie kosztów produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn lub zarządzanie i inżynieria produkcji
  • bardzo dobra znajomość procesów obróbki metali,
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3lata.

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność tworzenia dokumentacji rysunkowej 2D/3D,
  • znajomość czynna programu Solidworks lub innych CAD itp.,
  • znajomość metrologii technicznej,
  • zdolność analitycznego myślenia, ambicja, inicjatywa, zaangażowanie,
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność,

Oferujemy:

  • szkolenie z zakresu posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • motywacyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy