Oferta pracy

Specjalista Technolog - produkcja poligraficzna

PWPW S.A.O firmie

PWPW S.A.

Romana Sanguszki 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej.

  • Analiza założeń do projektów pod względem możliwości realizacji produkcji.

  • Opracowywanie najbardziej efektywnych technologii procesów produkcyjnych.

  • Planowanie zużycia surowców i materiałów do produkcji.

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych.

  • Nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu poligraficznym.

  • Praktyczna znajomość technologii produkcji poligraficznej i papiernictwa.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość systemu SAP oraz programów graficznych.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Innowacyjność, samodzielność, umiejętność współpracy.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Referencje

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dobrą atmosferę

  • dofinasowanie wypoczynku -"wczasy pod gruszą"

  • własny ośrodek wypoczynkowy na Mazurach

  • dofinasowanie do karty MultiSport Plus

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne