Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista technologii Oracle w zespole Dev-Ops

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
    instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: pracuj/DRA/Oracle

    Główne zadania:

    • Rola lidera w projektach technologicznych i transformacyjnych Oracle
    • Zarządzanie konfiguracją serwerów i baz danych Oracle
    • Instalacje, migracje, upgrady, konfiguracja D/R, przełączenia na D/R
    • Tunning wydajności serwerów, baz danych i zapytań
    • Definiowanie procesów zasilania danymi
    • Analiza i rozwiązywanie problemów we współpracy z wewnętrznymi jednostkami Banku oraz dostawcami zewnętrznymi
    • Dbanie o procesy backupów/restorów (definicja polityk)
    • Zarządzanie politykami licencjonowania Oracle
    • Wsparcie utrzymania baz danych Oracle

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z technologiami Oracle
    • Przynajmniej podstawowa znajomość języka PL/SQL + code review
    • Umiejętność rozwiązywania problemów wydajnościowych, praktyczna znajomość narzędzi wspomagających tunning wydajności
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacji wykorzystywanej przez kilka milionów użytkowników
    • Współtworzenie rozwiązań odpowiadających na realne potrzeby biznesowe
    • Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
    • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
    • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę MultiSport
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom