Oferta pracy

Specjalista/tka do spraw rozliczeń i raportowania

ROBYGO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zróżnicowanych raportów dla celów zarządczych związanych z procesem sprzedaży lokali

  • bieżąca kontrola rozliczeń z klientami

  • kontrolowanie ewidencji umów sprzedaży i innych dokumentów

  • bieżąca współpraca z Działem Księgowości, Kontrolingu, Sprzedaży i Obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, finanse

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

  • znajomość podstawowych zagadnień księgowych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • doświadczenie w branży nieruchomości mieszkaniowych mile widziane.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.