Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/tka do spraw zakupów

Plastic Worx Polska Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców,

  • efektywna współpraca z dostawcami i utrzymywanie długofalowych relacji,

  • zakup surowców – odpadów z tworzyw sztucznych,

  • organizacja i realizacja spotkań z dostawcami na terenie całej Polski,

  • tworzenie i aktualizacja baz danych dostawców i surowców,

  • sporządzanie raportów,

  • obszar działania: cała Polska.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • praktyczna umiejętność posługiwania się pakietem MS Office- w szczególności MS Excel,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność współdziałania w zespole, komunikatywność, zaangażowanie,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość branży odpadów (tworzywa sztuczne),

  • doświadczenie w pracy z kontrahentami w zakupach lub handlu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w ciekawym, i dynamicznym zespole,

  • Samochód służbowy.

Plastic Worx Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Plastic Worx Polska Sp. z o.o. Sp. k., działająca na rynku międzynarodowym poszukuje do obsługi spółki Van Werven Poland będącej częścią międzynarodowego koncernu Van Werven kandydata/tki na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy