Oferta pracy

Specjalista / -tka ds. Analiz i rozliczeń

Mzuri Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa Mzuri jest niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie usług zarządzania i inwestowania w mieszkania na wynajem. W chwili obecnej zarządzamy portfelem ponad 6000 mieszkaniami i apartamentami w 64 miastach Polski. Klientami naszej firmy są właściciele mieszkań i domów przeznaczonych na wynajem. Łączna wartość mieszkań zarządzanych przez Mzuri w Polsce to ponad 1 mld złotych.

Chcesz uczestniczyć w dynamicznym rozwoju Mzuri i w przyszłości osiągnąć wolność finansową inwestując w nieruchomości, dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Jeżeli:

  • Chcesz rozwijać się w obszarze nieruchomości
  • Chcesz pracować w nowym, szybko rozwijającym się segmencie rynku
  • Chcesz znacząco poszerzyć swoją wiedzę na temat inwestowania w nieruchomości
  • Chcesz w przyszłości osiągnąć wolność finansową inwestując w nieruchomości

To miejsce jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

Do głównych zadań Specjalisty (-tki) ds. Analiz należeć będzie w szczególności:

  • Zarządzanie istniejącymi bazami danych i budowa nowych
  • Analiza danych w tym rynku nieruchomości i czynszów najmu
  • Wystawianie faktur rozliczeniowych oraz sprzedażowych
  • Prowadzenie rejestru danych klientów
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Przygotowanie rozliczeń Klientów
  • Kontakt telefoniczny i mailowy kontrahentami
  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego
  • Pomoc współpracownikom Mzuri w bieżących działaniach

Wymagania:

  • Skrupulatność i dokładność
  • Konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów
  • Systematyczność i terminowość w działaniu
  • Sprawność w posługiwaniu się komputerem (MS Office a w szczególności programem MS EXCEL) i Internet
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • Mile widziane doświadczenie z analizami, raportowaniem przy współpracy z handlowcami
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze najmu nieruchomości;
  • Mile widziane wykształcenie wyższe - preferowane kierunki z zakresu: ekonomii, matematyki, statystyki, finansów lub co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale analitycznym

Oferujemy:

  • Współpracę z młodym, dynamicznym i koleżeńskim zespołem
  • Przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów
  • Współpracę w formie umowy zlecenie lub działalności gospodarczej
  • Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju
  • Opieka medyczna POLMED
  • Możliwość dołączenia go grona wspólników
  • System emerytalny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy